logo

Pretkategorija A // Četvrtak, 23. Januar // 10.00 – 12.00

10.00 – 11.10

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

1

Nevena

PAVLOVIĆ

6. 10. 2003.

Sanja Pljakić

Katarina Jovanović

T. Giordani: Caro mio ben
B. Britten: The Salley Gardens

2

Nadja

STOJANOVIĆ

19.09. 2003.

Pavle Panin

Milena Miljković

G. B. Pergolesi: Se tu m'ami
V. Bellini: Dolente immagine di Fille mia

3

Sofija

SVIDERSKI

24. 03. 2005.

Tijana Manojlović

Nikola Žugić

E. d'Astorga: Morir vogl'io
V. Di Chiara: La Spagnola

4

Elena

TOMANOVIĆ

22.08. 2005.

Bojana Pejanović

Milivoje Veljić

M. Prebanda: Djevojka i momak
A.Scarlatti : Son tutta duolo

5

Milica

TOMAŠEVIĆ

29.12. 2004.

Ivana D. Aranđelović

Jelena Šiljeg

Domenico Sarri: Sen Corre L'agnelletta
А. Шахгалдян: Ласточка

6

Tara

VLAJNIĆ

03.02. 2005

Aleksandra Vojvodić Jovović

Milivoje Veljić

Giulio Caccini: Amarilli

Josip Hatze: Suzi

7

Sara

VUKAJLOV

06.03. 2004.

Ljubica Živković

Hristina Antić

N. Jommelli: Chi vuol comprar
С. Туликов: Сердце о милом поет

8

Varvara

BEREZKOVA

02. 08. 2005.

Pejanovic Bojana

Milivoje Veljić

Anonimo: O leggiadri occhi belli

М. Глинка: Северная Звезда

9

Ema

ČOP

13. 6. 2003

Urška Vidic

 

G. Frescobaldi: Se l'aura spira
J. Pavčič: Pesem

11.20 – 12.00

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

10

Dušan

DUNIĆ

09.10. 2000.

Gordana Protić

Dobrila Miljković

A. Scarlatti: Gia il sole dal Gange
F. P. Tosti: La Serenata

11

Katarina

EVSEEV

21.10. 2004

Arijana G.Philipp

Josipa  Hudeček

A.Caldara: Sebben crudele
П.И.Чайковский: Зима

12

Monika

KOBAL

30.1. 2002

Katarina P. Vodnjov

Vladimir Mlinarić

J. A. Perti: Io son zitella
G. H. Gartlin: The Lilac Tree

13

Vaskrsija

KOVAČEVIĆ

30.04. 2005.

Ljiljana Jovanovski

Arpad Serda

 A.Caldara: Selve Amiche 

С. Рахмањинов: Сирею    

14

Ružica

MILETIĆ

16.06. 2003.

Valentina Taškova

Katarina Jovanović

D. Scarlatti: Qual farfalletta amante
П.И.Чайковский: Песнь Земфиры

15

Stefan

MILOŠEVIĆ

25.08. 2001

Pavle Panin

Milena Miljković

A. Scarlatti: Gia il sole dal Gange
М. Тајчевић: Прича

16

Jelena

MITAČEK

08.04. 2004.

Valentina Taškova

Katarina Jovanović

A. Scarlatti: Se Florindo è fedele, arija iz opere "Se Florindo è fedele"
I. Zajc: Lastavicam

Pretkategorija B // Četvrtak, 23. Januar // 13.00 – 16.45

13.00 - 14.00

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

1

Andjela

NEDELJKOVIĆ

15.9. 2003.

Lejla Stojanović

Marko Milojević

G.B. Pergolesi : Nina

Чајковски : Страшнaя минута

 E. Grieg: Erstes Begegnen

2

Lazar

PAREŽANIN

09.04. 2001.

Ivana Dimitrijević Aranđelović

Jelena Šiljeg

G.F.Händel: Tu sei il cor di questo core
R.Leoncavallo: Mattinata
Н. Римский-Корсаков: О, если б ты могла

3

Lana

PRIBIŠEVIĆ

21.08. 2002.

Valentina Taškova

Katarina Jovanović

L. Vinci: Vedovella afflitta e sola, arija iz opere "L'ammalato immaginario"
С. Рахманинов: О нет, молю, не уходи!
M. Prebanda: Romanca

4

Andrija

SEKULIĆ

28.08. 2001.

Valentina Taškova

Katarina Jovanović

A. Caldara: Come raggio di sol
F. Schubert: Der Atlas, D. 957 Br.8
П. И. Чайковский: Серенада Дон Жуана

5

Sara

STEVIĆ

29.5. 2002.

Sanja Pljakić

Katarina Jovanović

Римский-Корсаков: Не ветер, вея с высоты
F.Cavalli: Dolce amor bendato Dio
J.Brahms: Wie Melodien zieht es mir

6

Fabijan

TRBARA

15.10.  2002.

Vesna Coufal Jaić

Petar Marković,

A. Caldara: Selve amiche
Francesco Paolo Tosti: L'ultima canzone
Robert Schumann: In der Fremde

           

 

14.15 - 15.25

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

7

Lenka

VUJANIĆ

19.11. 2003.

Dragana Vuković

Vladimir Ratković

A. Hasse: Ritornerai fra poco
J.B.Weckerlin: Serenade de Ruy Blas
S.Marchesi: La Folletta

8

Aleksandar

ŽEGARAC

13.10. 2003

Ana Aleksić Šajrer

Marta Ronto

Anonimo: O Leggiadri occhi belli
R.Schumann : Im wunderschönen Monat Mai,
ciklus "Dichterliebe"
S.Binički : Da su meni oči tvoje

9

Vasilija

ZORIĆ

16.07. 2004.

Ana Aleksić Šajrer

Tina Nikolovski

F. Gasparini: Caro laccio, dolce nodo
R. Schumann: Ich will meine Seele tauchen
А. Даргомыжский: Юноша и дева

10

Sofija

ANDRIJEVIĆ

19.02. 2003

Ljiljana Antonijević

Tamara Rakić

A. Scarlatti: Se Florindo e fedele
P.I.Čajkovski: To bilo ranneyu vesnoi
P. Konjović: Tri put ti čukna

11

Matija

ARNAUTOVIĆ

02.01. 2001.

Mirjana Pantelić

Milica Zidarić

G. Sarti: Lungi dal caro bene
F. Chopin: Narzeczony
K. Babić: U mom kraju

12

Mateja

BOKAN

07.02. 2003.

Tanja Andrijić

Dobrila Miljković

F. Durante: Danza, danza, faciulla gentile

F. Schubert: Danksagung an den Bach

С. Бинички: Да су мени очи твоје

13

Hrvoje

ČUIĆ

09.07. 2001

Sanja Erceg Vrekalo

prof. Jovana Vasić

G. Legrenzi: Che fiero costume
V. Bellini: Fenesta che lucive
J. Hatze: Serenada

15.45 - 16.45

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

14

Ivan

GOLUBOVIĆ

22.08. 2000.

Dragana Mitić

Pavle Šokac

A.Scarlatti: Gia Sole dal Gange
П.И.Чайковский: Средь шумного бала
М.Пребанда: Пала је роса

15

Blanka

HAJNAL

05.07. 2004

Ana Aleksić Šajrer

Tina Nikolovski

G. Paisiello: Nel cor più non mi sento
K. Zoltàn: Szőlőhegyen keresztül
J. Marinković: Ala je lep ovaj svet

16

Ognjen

INĐIĆ

21.08. 2001

Biserka Veličković

Janko Vasiljević

F.Durante: Danza, danza, fanciulla gentile
E.Grieg: Ich liebe dich,Op.5 Br.3
М. Глинка: Не говори што сердцу болно

17

Elizabeta

JAGICA

14.5. 2003.

Ivana Josić

Ana Milatović

A. Scarlatti: Se tu della mia morte
F. Schubert: Standchen
M. Pebanda: Kiša

18

Vuk

MIJATIĆ

01.07. 2002.

Ana Aleksić Šajrer

Marta Ronto

G. F. Handel: Tutta raccolta ancor
H. Curschmann: Der Schiffer fahrt zu Land
K.Babić: Zašto pijem

19

Darinka

MILENKOVIĆ

12.8. 2002

Tanja Andrić

Dobrila Miljković

G. Paisielo: Chi Vuol la Zingarella, iz opere "I zingari in fiera"
R. Schumann: In wunderschöne Monat Mai
П.П. Булахов: Тук, тук, тук...как сердце бьётся

II A Kategorija, GOSPODA // Četvrtak, 23. Januar // 17.30 – 19.30

17.30 - 18.30

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

1

Bojan

CVETKOVIĆ

08.04. 1997.

Valentina Taškova

Dobrila Miljković

F.Durante: Danza, danza, fanciulla gentile
F. Schumann: Waldesgespräch,
Op.39
С. Рахманинов: Пощады я молю
W. A. Mozart: Ah, se fosse intorno al trono,
arija Titusa iz opere "La Clemenza di Tito"

2

Petar

ĐURĐEVIĆ

16.12. 1997.

Ivana Dimitrijević Aranđelović

Jelena Šiljeg

G.F. Händel: Si, tra i ceppi, arija Dementrija iz opere "Berenice"
R. Vaughan Williams: The Vagabond
С. Рахманинов: Утрo
W. A. Mozart: Ho capito! Signor si!
, arija Mazeta iz opere "Don Đovani"

3

Nejc

FERJANČIČ

9.8.1997

Katarina Perger Vodnjov

Vladimir Mlinarič

G. B. Bononcini: Se mai vien tocca
H. Purcell: If Music be the Food of Love
E. Adamič: Nocoj je pa svtla noč
W. A. Mozart, arija Figara: Se vuol bllare

 

18.45 - 19.30

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

5

Mihailo

KIURSKI

01.02. 1997.

Ivana Dimitrijević-Aranđelović

Jelena Šiljeg

A.Vivaldi: Sento in seno
R. Quilter: Under the Greenwood Tree, op. 23 no. 2
M. Milojević: Nikada, op. 21 no. 4
W.A.Mozart: Papagena!,
arija Papagena iz opere "Čarobna frula"

6

Marko

KOSTIĆ

29.10. 1997.

Valentina Taškova

Katarina Jovanović

B. Marcello: Il mio bel foco
F. Schubert: Über Wildemann,
D.884
С. Бинички: Сицилијанска песма
G. Verdi: De' miei bollenti spiriti,
arija Alfreda iz opere "La Traviata"

7

Konstantin

KOSTIĆ

12.12. 1997.

Ivana Dimitrijević Aranđelović

Jelena Šiljeg

A. Stradella: Pietà, Signore
G. Donizetti: Bella siccome un angelo
, arija Malateste iz opere "Don Pasquale"
S. Hristić: Elegija
M. Ravel: Chanson à boire
(Don Quichotte à Dulcinée)

I Kategorija // Petak, 24. Januar // 10.30 – 14.45

10.30 – 11.30

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

1

Tatjana

OBRADOVIĆ

17.02.

2003.

Gordana Protić

Dobrila Miljković

P. D. Paradies: Quel ruscelletto
H. Wolf: Verborgenheit,
Mörike-Lieder
Г. Свиридов: Подъезжая под Ижоры

2

Milica

RAKIĆ

20.3.

2001

Tatjana Bajalica

Olivera Ćirović

A. Scarlatti: Se Florindo e fedele
V. Bellini: Malinconia Ninfa gentile, Composizioni da Camera
М. Глинка: Болеро

3

Hristina

STANKOVIĆ

22.11.

2000

Olivera Jovanović

Slađana Gajić

П.И.Чайко́вский: То было раннею весной
E.Satie: La diva de l'empire
F.Cavalli: Dolce amor,bendato Dio

4

Snežana

TANASKOVIĆ

9.12.

2000.

Dragana Popović

Hristina Antić

G. Legrenzi: Che fiero costume
R. Schumann: Widmung
I. Zajc: Domovini i ljubavi

5

Tamara

TOPALOVIĆ

2.12.

2000

Sanja Pljakić

Katarina Jovanović

D.Sarri: Non ha ragione ingrato, arija iz opere "Didone Abbandonata"
J.Brahms: Auf dem Kirchhofe
С.В. Рахманинов: Полюбила я, на печаль свою

   

11.45 – 12.45

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

7

Marija

ALEKSIĆ

14.03. 2001.

Ana Aleksić Šajrer

Marta Ronto

H. Purcell: One charming night, arija Secrecy-ja iz opere "The Fairy Queen"
K. Babić: Šašava pesma
P. I Tchaikovsky: Moi genij, moi angel, moi drug

8

Petra

BRKIĆ

30.03. 2002

Pavle Panin

Milena Miljković

G. B. Pergolesi: Stizzoso mio stizzoso, arija Serpine iz opere "Služavka gospodarica"
E. Grieg: Hoffnung
П. И. Чайко́вский: Страшная минута

9

Petra

CIK

15.05. 2001.

Martina Đurđević

Laura Malovac

B Marcello: Il mio bel foco
W.A.Mozart: Das Veilchen
П.Крстић: Нимфа

10

Nemanja

CRNATOVIĆ

25.08. 1998.

Ivana Dimitrijević

Jelena Šiljeg

Bellini: Malinconia ninfa gentile
Francesco Durante: Danza danza fanciulla gentile
Isidor Bajić: Divna si

11

Katarina

JABLANOVIĆ

17.11.

2001.

Valentina Taškova

Katarina Jovanović

T. Traetta: Parti dagli occhi miei
Ю. Шапорин: Заклинание
G. Verdi: Brindisi, Album di Sei Romanze

12

Nina

JAKOVLJEVIĆ

04.05. 2001.

Ivana D. Arandjelovic

Jelena Šiljeg

D.Scarlatti: Qual farfalletta Amante
A.G. Abril: No por amor, no por tristeza
P. Konjović: Chanson

13.00 – 14.00

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

13

Tomislav

JUKIĆ

7.9. 1999.

Sanja Erceg Vrekalo

Jovana Vasić

Anonimno: O leggiadri occhi belli
S. Donaudy: O del mio amato ben
E. Cossetto: Adios Querida

14

Leonarda

KAVEDŽIC

8.5.

2001.

Vesna Coufal Jaić

Petar Markovic

A.Scarlatti: Le violette

G.Donizetti: Amiamo

Šafranek-Kavić: Roža

15

Sara

KRŽALIĆ

31.8.

2000.

Olivera Jovanović

Slađana Gajić

A. Scarlatti: Se tu della mia morte
F. Schubert: Seligkeit
M. Glinka:
Жавoрoнoк

16

Ivana

KUKAVICA

26.04. 2001.

Sanja Erceg Vrekalo

Jovana Vasić

A. Scarlatti: Se Florindo e fedele
С. Рахма́нинов: Полюбила я на печаль свою
D. Pejačević: U lovu je mjesec na sunce

17

Milica

LOLIĆ

05.06.

2001.

Mirjana Pantelić

Milica Zidarić

C. W. Gluck: Ah, ritorna età dell'oro, arija larise iz opere "Il trionfo di Clelia"
В. Городовской: Травушка-муравушка
P. Krstić: Nimfa

18

Lara

MALENIĆ

25.05.

2002.

Ana Aleksić Šajrer

Tina Nikolovski

A. Scarlatti: Le violette
L. Delibes: Les filles de Cadix
F. Schubert: Ungeduld

14.15-14.45

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

19

Teodora

MARIĆ

22.02.

2001.

Valentina Taškova

Katarina Jovanović

G. B. Pergolesi: Se tu m'ami
A. Dvořák: Když mne stará matka
E. Granados: El majo discreto

20

Marko

MIJATOVIĆ

27.04. 1998.

Ivana Josić

Ana Milatović

T. Giordani: Caro mio ben
E. Grieg: Ich liebe dich
J. Hatze: Serenada

21

Kristina

MILOSAVLJEVIĆ

26.03.

2001.

Marta Blagojević

Milena Mina Blagojević

D. Sarri: Non ha ragione, ingrato, arija Didone iz opere "Napuštena Didona"
I. Zajc: Moja dika
R. Strauss: Zueignung,
Op.10.Br.1

22

Ilina

MITREVSKA

17.08.

2001.

Ana Durlovski, Krapovski

Milivoje Veljić

F. Gasparini: Lasciar d'amarti
T. Skalovski: Šarplaninska prispivna
E. Grieg: Der Winter mag scheiden (Solvieg's song),
iz ciklusa "Per Gint"

II A Kategorija , DAME // Petak, 24. Januar // 16.15 – 17.45

16.15 - 17.45

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

1

Jovana

STEFANOVIĆ

10.10. 1998.

Ivana Dimitrijević Aranđelović

Jelena Šiljeg

G.F.Händel: È gelosia quella tiranna, arija Romilde  iz opere " Kserks"
W.A.Mozart : Ach, ich fühl's, arija Pamine, iz opere "Čarobna frula"
J.Brahms: Geheimnis
M.A.Rasinski: Anđelijina pesma

2

Teodora

ATELJEVIĆ

16.03. 1998.

Ljubica Živković

Hristina Antić

A.Vivaldi: Col piacer della mia fede, arija Ninkandra iz opere "Arsilda, Regina Di Ponto"
F.Schubert: Du bist die Ruh
J
.Massenet: Obéissons quand leur voix apelle
, arija Manon iz istoimene opere
L.Delibes: Les Filles de Cadix

3

Maja

BELIĆ

01.05. 1999.

Ivana Petrović Gašić

Dijana Đorić

Alessandro Scarlatti: Spesso Vibra Per Suo Gioco

W.A. Mozart: Als Luise Die Briefe Ihres Ungetreuen Liebhabers Verbrannte

F. Obradors: Dos cantares populares  

J.B. Weckrelin: Serenade de l’opera ‘’Rui-Blas’’

4

Sofija

ĆIROVIĆ

09.05. 1999.

Gordana Protić

Dobrila Miljković

L. Leo: Rendimi il figlio mio
G. Verdi: Brindisi,
Album di Sei Romanze
С. Танеев: Бьётся сердце беспокойное
J. B. Weckerlin: À quoi bon entendre,
arija Kraljice iz opere "Ruy Blas"

5

Jelena

JEVTIĆ

07.08. 1999.

Marta Blagojević

Milena Mina Blagojević

G. B. Pergolesi: Stizzoso, mio stizzoso, arija Serpine iz opere "Služavka gospodarica"
F. Mendelssohn: Venetianisches Gondellied, Op. 57, Br.5
S. Rajičić: Ukor
G. Puccini: O mio babbino caro, arija Laurete iz opere "Gianni Schicchi"

6

Ana

JOJIĆ

30.03. 2000.

Valentina Taškova

Katarina Jovanović

G. F. Handel: Bel piacere
F. Schubert: Son fra l'onde
А. Алябьев: Соловей
A. Ch. Lecocq: Un soir Perez le capitaine,
arija Mikaele iz operete "Le cœur et la main"

II B Kategorija // Subota, 25. Januar // 10.00 – 12.15

10.00 - 11.00

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

1

Irina

SUBAŠIĆ

28.10. 1998

Lidija Horvat Dunjko

Milivoje Veljić

G. B. Bononcini: Per la gloria d'adorarvi
С.B. Рахмањинов: Не пой, красавица, при мне
П. И. Чайко́вский: Я ли в поле да не травушка была?
G. Donizetti: Quel guardo cavaliere
, arija Norine iz opere "Don Paquale"

2

Ana

ŠTULA

17.02. 1999.

Ljiljana Lišković

Strahinja Đokić

Ph.H.Erlebach: Fortuna, du scherzest
V.di Chiara: La Spagnola
A.Catalani: Cola nell' oasi verde, arija Dejanice iz istoimene opere
S.Rachmaninov: Здес Хорошо

3

Sofija

ZAVRATNIK KAIN

28.8. 1999

Pia Brodnik

Tanja Šterman

B. Marcello - Il mio bel foco… Quella fiamma
F. Schubrt - Schaefers Klagelied
C. Debussy - Nuit d'etoiles
C. Gounod - Faitez-lui mes aveaux (Faust)

4

Ermin

AŠĆERIĆ

16.03. 1999

Milica Stojadinović

Stefan Pankalujić

G.Caccini: Amarilli
V.Bellini: Malinconia ninfa gentile
S.Binički: Kad ja viđeh oči tvoje
G.Verdi: Questa o Quella, arija Vojvode od Mantove iz opere "Rigoleto"

 

11.15 - 12.15

     
 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

5

Iva

HERMAN

18.05. 1999.

Berislav Jerković

Ante Blažević

G. B. Bononcini: Per la gloria d'adorarvi
N. Rimski-Korsakov: Ne veter, veja s vysoty
F. Lučić: Snešica
W. A. Mozart: In uomini, in soldati,
arija Despine iz opere "Tako čine sve"

6

Anđela

JOVANOVIĆ

27.11. 1998

Ljiljana Lišković

Danilo Kulišić

A. Scarlatti: Se Florindo è fedele
G. Donizetti: Ah! Tardai troppo...O luce di quest'anima,
arija Linde iz opere "Linda di Chamounix"
F. Mendelssohn: Frühling
С. Рахманиновь: Сон

7

Danijela

KONDIĆ

06.06. 1999.

Višnja Pavlović

Tatjana Drobni

B. Marcello: il mio bel foco;
A. Prebanda: Mila nane;
F. Schubert: Liebesbotschaft;
М. Глинка: "Не о том скорблю, подруженьки" ария Антониды из оперы "Иван Сусанин".

8

Lovro

KOROŠEC

29.5. 1998

Pia Brodnik

Tanja Šterman

G. Caccini: Amarilli mia bella
F. S. Vilhar: Mornar
G. Finzi: Come away, come away, death
W. A. Mozart: Hai gia vinta la causa... Vedrò mentr'io sospiro

III Kategorija, I etapa // Subota, 25. Januar // 12.30 – 15.15

12.30 - 13.10

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

1

Stefani

PIJETLOVIĆ

18.12. 1995.

Giorgio Surian

Milivoje Veljić

I etapa

D. Scarlatti: Qual farfalletta amante
J. Haydn:
Rečitativ Und Gott sprach i arija Nun beut die Flur, iz oratorijuma "Die Schöpfung"
II etapa

R. Strauss: Zueignung, op. 10/1
J. M. Hauer: Hölderlin-Lieder, op.6: 3. Sonnenuntergang
D. Pejačević: U lovu je mjesec na sunce
Ch.Gounod: Air des bijoux, recitativ i arija Margarete iz opere "Faust"

2

Natalija

RADOSAVLJEVIĆ

14.11. 1995

Daniela Denschlag

Milivoje Veljić

I etapa
G. B. Pergolesi: Stizzoso, mio stizzoso, arija Serpine iz opere "Služavka gospodarica"
F. Mendelssohn-Bartholdy: Jerusalem, arija soprana iz oratorijuma "Paulus"
II etapa
C. Schumann: Die Loreley
A. Berg: Die Nachtigall, iz opusa "Sedam ranih pesama"
С. Рахманинов: Здесъ хорошо, Op.21 br.7
G. Donizetti: Quel guardo il cavaliere...So anch'io la virtù magica, arija Norine iz opere "Don Pasquale"

3

Marko

RISTIĆ

25.05. 1992.

Valentina Taškova

Katarina Jovanović

I etapa
T. A. Arne: Preach not me your musty rules
J.Haydn: Und Gott schuf den Menschen/Mit würd und hoheit
, rečitativ i arija Uriela iz oratorijuma "Die Schöpfung"
 II etapa
J. P. Sacco: That's life
Рахманинов: Пощады я молю
R. Leoncavallo: Mattinata
G. Verdi: Questa o quella,
arija Vojvode od Mantove iz opere "Rigoletto"

4

Paula

TUMIR

26.1. 1997.

Arijana Gigliani-Philipp

Josipa Hudeček

I etapa

C. W. Gluck: O del mio dolce ardor, arija Parisa iz opere "Paris i Helena"
A. Vivaldi: Aria del Vagante, arija iz oratorijuma "Juditha Triumphans"
 II etapa

С. Рахманинов: Не пой красавица
Н. Римский-Корсаков: Когда волнуется желтеющая нива
P. Konjović: Nane, kaži tajku
W. A. Mozart: Batti, batti o bel Masetto
, arija Cerline iz opere "Don Đovani"

13.15 - 14.15

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

5

Lana

ŽIVČIĆ

19.09. 1997.

red.prof. Lidija Horvat Dunjko

Milivoj Veljić

I etapa

 F. Gasparini: Lasciar d'amarti
G. F. Handel: Would Custom Bid the Melting Fair, arija za sopran iz oratorijuma "Susanna", HWV 66
II etapa

J. Brahms: Immer leiser wird mein Schlummer
C. Engel: Sea-Shell
B. Bersa: Robinjica
W. A. Mozart: Non so piu cosa son
, cosa faccio, arija Kerubina iz opere "Figarova ženidba"

6

Mateo

ĐIKIĆ

07.11. 1995

Sanja Erceg Vrekalo

Jovana Vasić

I etapa

F. Gasparini: Lasciar d’amarti
G. F. Händel: Turn not, O queen,
iz Uskršnjeg oratorijuma
 II etapa

F. Mendelssohn: Venetianisches Gondellied
R. Strauss: Morgen!
E. Cossetto: Adios Querida
E. Humperdinck: Ach wir armen Leute,
iz opere "Ivica i Marica"

7

Romina

KIRILENKO

11.08. 1997.

Martina Đurđević

Laura Malovac

I etapa
A.Vivaldi: O servi volate
J.S.Bach: Ich will dir mein Herze schenken

 II etapa
F.Schubert: Frühlingstraum
M.de Falla: Seguidilla murciana
I.Lang: Murve
W.A.Mozart: Vedrai carino, arija Zerline iz opere Don Giovanni

8

Olivera

KRIVOKUĆA

18.09. 1997.

Valentina Taškova

Katarina Jovanović

I etapa
A. Scarlatti: Rompe sprezza
G. F. Handel: If God be for us, who can be against us?, arija za sopran iz oratorijuma "Messiah"
II etapa

F. Schubert: Vedi, quanto adoro, D. 510
A. Dvořák: Když mne stará matka
F. Poulenc: Les chemins de l'amour

V. Herbert: Art is calling for me, arija Steline iz operete "The Enchantress"

14.30 - 15.15

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

9

Tena

LONČAREVIĆ

19.07. 1996.

Giorgio Surian

Milivoje Veljić

I etapa

B. Marcello: Il mio bel foco
G. Rossini : Crucifixus
iz mise "Petite messe solennelle"

II etapa
F. Schubert: Der Zwerg
J. Gotovac: Žalba na zemlju, Pesme čeznuća, op. 21.
B. Bjelinski: Aleluja, Candomble
W. A. Mozart: Ah, chi mi dice mai, arija Dona Elvire iz opere "Don Đovani"

10

Ana

MARIĆ

16.08. 1996

Judith Kopecky

Milivoje Veljić

I etapa
G.F. Händel: Vani sono i lamenti... Svegliatevi nel core iz opere "Giulio Cesare"
J. S. Bach: Et exultavit spiritus meus iz kantate "Magnificat"
II etapa
G. Fauré: Au bord de l'eau
H. Eisler: Frühling
G. Rossini: Cruda sorte!... Già so per pratica
iz opere "L’Italiana in Algeri"

11

Gregor

MERMOLJA

23.06. 1992

Jerica Rudolf

Marko Kanalec

I etapa

A. Scarlatti: Gia il sole dal Gange
G. F Händel: How willing my paternal love
(iz oratorija Samson)
 II etapa

R. Schumann: Die beiden Grenadiere
C. Guastavino: El clavel del aire blanco
F.S. Vilhar: Mornar
W.A. Mozart: Ubriaco non son io
(iz opere La finta semplice)

IVa Kategorija, I etapa // Subota, 25. Januar // 16.00 – 17.10

16.00 - 17.10

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

1

Marija

NIKOLIĆ

31.05. 1992.

Nikola Mijailović

Danica Dujaković

I etapa
G. F. Handel: Ah mio cor, arija Arija Alčine iz istoimene opere
F. Mendelssohn-Bartholdy: Jerusalem, arija soprana iz oratorijuma "Paulus"
W. A. Mozart: Non so piu cosa son cosa facco, arija Kerubina iz opere "Figarova ženidba"
G. Puccini: In quelle trine morbide, arija Manon iz opere "Manon Lescaut"
II etapa
F. Obradors: Al Amor
R.Schumann: Wiedmung, Lotosblume, Du bist wie eine blume
-  iz ciklusa "Myrthen"
M. Milojević : Molitva majke Jugovića
A. Dvorak : Rusalka

2

Emmanouil

CHRISTOFAKAKIS

25.08. 1989.

Zachos Terzakis

Danica Dujaković

I etapa

G. B. Pergolesi: Sempre in contrasti, arija Uberta iz opere "Služavka gospodarica"
G. F. Handel: Behold, I tell you a mystery...The trumpet shall sound
, arija iz oratorijuma "Mesija"
W. A. Mozart: In diesen heil'gen Hallen, arija Sarastra iz opere "Čarobna frula"
G. Verdi: Il lacerato spirito, arija Fieska iz opere "Simon Boccanegra"
II etapa
Μ. Χατζιδάκις: Με την πρώτη σταγόνα της βροχής, Ο Μεγάλος Ερωτικός
F. P. Schubert: Gute Nacht, Die Wetterfahne, Gefror'ne Tränen, Erstarrung, Der Leiermann iz ciklusa "Zimsko putovanje"
M. Milojević: Jesenja elegija
One art song written by a Serbian composer
G. Rossini: La Calunnia,
arija Bazilija iz opere "Seviljski berberin"

3

Anna

KARMASIN

30.09. 1987.

Sabine Lahm

Milivoje Veljić

I etapa

G.F. Händel: Messiah, "Rejoice greatly" 
J.S. Bach: Johannes-Passion (BWV 245), "Zerfließe, mein Herze“
W.A. Mozart: Arie der Pamina: "Ach, ich fühl’s“ (Zauberflöte)
C. Gonoud: Arie der Juliette "Je veux vivre", (Roméo et Juliette)
IIetapa

A. Webern: aus 3 Lieder on poems by Hildegard Jone op.25 -Nr. 2, „Des Herzens Purpurvogel fliegt durch Nacht“
R. Schumann, aus Liederkreis Op. 39

Nr 3: Waldesgespräch

Nr 4: Die Stille

Nr 5: Mondnacht

Nr 6: Schöne Fremde
P. Konjovic: Da znaješ, mori mome (If you only knew)
L. Bernstein: Arie der Conigonde, „glitter and be gay” (Candide)

IVb Kategorija, I etapa // Subota, 25. Januar // 17.30 – 19.30

17.30 - 18.30

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

   

1

Ozlem

YAZICI

03.01. 1996

Cagdas Ozkan

Milivoje Veljić

A. Dvorak: Měsíčku na nebi hlubokém , arija iz opere "Rusalka"
G. Puccini: Si mi chiamano mimi ,
arija iz opere" Boemi"

 G. Puccini: Tu che di gel sei cinta Arija iz opere" Turandot"
J. Ofenbach: Ella a fui, la tourterelle!
Arija iz opere "Hofmanove priče"

2

Beti

BRATINA

22. 10. 1989

Barbara Nagode

Marko Kanalec

W.A.Mozart: Ach, ich fühl's , iz opere "čarobna frula"
Ch. Gounod: Ah! je veux vivre , iz opere "Roméo et Juliette"
G. Donizetti: Quel guardo il cavaliere...So anch'io la virtu magica , iz opere "Don Pasquale"
G. Verdi: Caro nome , iz opere "Rigoletto"

3

Emmanouil

CHRISTOFAKAKIS

25.08. 1989.

Zachos Terzakis

Danica Dujaković

W. A. Mozart: O wie will ich triumphieren, arija Osmina iz opere "Otmica iz Saraja"
C. Gounod: Le veau d'or, arija Mefista iz opere "Faust"
G. Verdi: Ella giammai m'amo, arija Filipa II iz opere "Don Karlos"
С. В. Рахманинов: Каватина Алеко, iz opere "Aleko"

18.45 - 19.30

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

4

Nataša

JOVOVIĆ

23. 07. 1994.

Ljudmila Gros Popović

Milivoje Veljić

W. A. Mozart: Ah, chi mi dice mai , arija Donna Elvire iz opere "Don Giovanni"
G. Puccini: Si, mi chiamano Mimì , arija Mimi iz opere "La Bohème"
W. A. Mozart: Porgi amor , arija Grofice iz opere "Le nozze di Figaro"
П. И. Чайко́вский: Ах, истомилась я горем, arija Lize iz opere "Пиковая дама"

5

Lana

MALETIĆ

10.06. 1997.

Dunja Vejzović

Milivoje Veljić

J. Massenet: Va! Laisse couler mes larmes, arija Šarlote iz opere "Verter"
W. A. Mozart: Non so più cosa son, cosa faccio, arija Kerubina iz opere "Figarova ženidba"
H. Purcell: Thy hand Belinda...When I am laid in earth,
arija Didone iz opere "Didona i Enej"
W. A. Mozart: Ah scostati!...Smanie implacabili,
iz opere "Tako čine sve"

6

Jana

MOMIROVIĆ

19.10. 1989.

Octavio Arevalo

Dušan Grozdanović

W.A.Mozart: Voi che sapete, arija Kerubina iz opere "Figarova ženidba"
C. Gounod: Faiteslui mes aveux, arija Siebel iz opere "Faust"
G. Rossini: Cruda sorte, amor tirano, arija Izabele iz opere "Italijanka u Alžiru"
J. Bizet: Habanera, L`amour est un oiseau rebelle, arija Karmen, iz istoimene opere

VA Kategorija, // Nedelja, 26. Januar // 12.30 – 12.45

12.30 – 12.45

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

1

Paula , Antonio , Luka

TUMIR, CEKOVIĆ , PETRIČIĆ

26.01. 1997, 20.11. 1996

Arijana Gigliani Philipp

 

П.И.Чайковский: Рассвет
F. Mendelssohn: Ich wollt meine lieb ergösse sich

III Kategorija, II etapa // Nedelja, 26. Januar // 13.00 – 16.15

13.00 - 14.00

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

1

Stefani

PIJETLOVIĆ

18.12. 1995.

Giorgio Surian

Milivoje Veljić

I etapa

D. Scarlatti: Qual farfalletta amante
J. Haydn:
Rečitativ Und Gott sprach i arija Nun beut die Flur, iz oratorijuma "Die Schöpfung"
II etapa

R. Strauss: Zueignung, op. 10/1
J. M. Hauer: Hölderlin-Lieder, op.6: 3. Sonnenuntergang
D. Pejačević: U lovu je mjesec na sunce
Ch.Gounod: Air des bijoux, recitativ i arija Margarete iz opere "Faust"

2

Natalija

RADOSAVLJEVIĆ

14.11. 1995

Daniela Denschlag

Milivoje Veljić

I etapa
G. B. Pergolesi: Stizzoso, mio stizzoso, arija Serpine iz opere "Služavka gospodarica"
F. Mendelssohn-Bartholdy: Jerusalem, arija soprana iz oratorijuma "Paulus"
II etapa
C. Schumann: Die Loreley
A. Berg: Die Nachtigall, iz opusa "Sedam ranih pesama"
С. Рахманинов: Здесъ хорошо, Op.21 br.7
G. Donizetti: Quel guardo il cavaliere...So anch'io la virtù magica, arija Norine iz opere "Don Pasquale"

3

Marko

RISTIĆ

25.05. 1992.

Valentina Taškova

Katarina Jovanović

I etapa
T. A. Arne: Preach not me your musty rules
J.Haydn: Und Gott schuf den Menschen/Mit würd und hoheit
, rečitativ i arija Uriela iz oratorijuma "Die Schöpfung"
 II etapa
J. P. Sacco: That's life
Рахманинов: Пощады я молю
R. Leoncavallo: Mattinata
G. Verdi: Questa o quella,
arija Vojvode od Mantove iz opere "Rigoletto"

4

Paula

TUMIR

26.1. 1997.

Arijana Gigliani-Philipp

Josipa Hudeček

I etapa

C. W. Gluck: O del mio dolce ardor, arija Parisa iz opere "Paris i Helena"
A. Vivaldi: Aria del Vagante, arija iz oratorijuma "Juditha Triumphans"
 II etapa

С. Рахманинов: Не пой красавица
Н. Римский-Корсаков: Когда волнуется желтеющая нива
P. Konjović: Nane, kaži tajku
W. A. Mozart: Batti, batti o bel Masetto
, arija Cerline iz opere "Don Đovani"

14.15 - 15.15

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

5

Lana

ŽIVČIĆ

19.09. 1997.

red.prof. Lidija Horvat Dunjko

Milivoj Veljić

I etapa

 F. Gasparini: Lasciar d'amarti
G. F. Handel: Would Custom Bid the Melting Fair, arija za sopran iz oratorijuma "Susanna", HWV 66
II etapa

J. Brahms: Immer leiser wird mein Schlummer
C. Engel: Sea-Shell
B. Bersa: Robinjica
W. A. Mozart: Non so piu cosa son
, cosa faccio, arija Kerubina iz opere "Figarova ženidba"

6

Mateo

ĐIKIĆ

07.11. 1995

Sanja Erceg Vrekalo

Jovana Vasić

I etapa

F. Gasparini: Lasciar d’amarti
G. F. Händel: Turn not, O queen,
iz Uskršnjeg oratorijuma
 II etapa

F. Mendelssohn: Venetianisches Gondellied
R. Strauss: Morgen!
E. Cossetto: Adios Querida
E. Humperdinck: Ach wir armen Leute,
iz opere "Ivica i Marica"

7

Romina

KIRILENKO

11.08. 1997.

Martina Đurđević

Laura Malovac

I etapa
A.Vivaldi: O servi volate
J.S.Bach: Ich will dir mein Herze schenken

 II etapa
F.Schubert: Frühlingstraum
M.de Falla: Seguidilla murciana
I.Lang: Murve
W.A.Mozart: Vedrai carino, arija Zerline iz opere Don Giovanni

8

Olivera

KRIVOKUĆA

18.09. 1997.

Valentina Taškova

Katarina Jovanović

I etapa
A. Scarlatti: Rompe sprezza
G. F. Handel: If God be for us, who can be against us?, arija za sopran iz oratorijuma "Messiah"
II etapa

F. Schubert: Vedi, quanto adoro, D. 510
A. Dvořák: Když mne stará matka
F. Poulenc: Les chemins de l'amour

V. Herbert: Art is calling for me, arija Steline iz operete "The Enchantress"

15.30 - 16.15

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

9

Tena

LONČAREVIĆ

19.07. 1996.

Giorgio Surian

Milivoje Veljić

I etapa

B. Marcello: Il mio bel foco
G. Rossini : Crucifixus
iz mise "Petite messe solennelle"

II etapa
F. Schubert: Der Zwerg
J. Gotovac: Žalba na zemlju, Pesme čeznuća, op. 21.
B. Bjelinski: Aleluja, Candomble
W. A. Mozart: Ah, chi mi dice mai, arija Dona Elvire iz opere "Don Đovani"

10

Ana

MARIĆ

16.08. 1996

Judith Kopecky

Milivoje Veljić

I etapa
G.F. Händel: Vani sono i lamenti... Svegliatevi nel core iz opere "Giulio Cesare"
J. S. Bach: Et exultavit spiritus meus iz kantate "Magnificat"
II etapa
G. Fauré: Au bord de l'eau
H. Eisler: Frühling
G. Rossini: Cruda sorte!... Già so per pratica
iz opere "L’Italiana in Algeri"

11

Gregor

MERMOLJA

23.06. 1992

Jerica Rudolf

Marko Kanalec

I etapa

A. Scarlatti: Gia il sole dal Gange
G. F Händel: How willing my paternal love
(iz oratorija Samson)
 II etapa

R. Schumann: Die beiden Grenadiere
C. Guastavino: El clavel del aire blanco
F.S. Vilhar: Mornar
W.A. Mozart: Ubriaco non son io
(iz opere La finta semplice)

IVa Kategorija, II etapa // Nedelja, 26. januar // 17.30 – 18.40

17.30 - 18.40

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

1

Marija

NIKOLIĆ

31.05. 1992.

Nikola Mijailović

Danica Dujaković

I etapa
G. F. Handel: Ah mio cor, arija Arija Alčine iz istoimene opere
F. Mendelssohn-Bartholdy: Jerusalem, arija soprana iz oratorijuma "Paulus"
W. A. Mozart: Non so piu cosa son cosa facco, arija Kerubina iz opere "Figarova ženidba"
G. Puccini: In quelle trine morbide, arija Manon iz opere "Manon Lescaut"
II etapa
F. Obradors: Al Amor
R.Schumann: Wiedmung, Lotosblume, Du bist wie eine blume-
 iz ciklusa "Myrthen"
M. Milojević : Molitva majke Jugovića
A. Dvorak : Rusalka

2

Emmanouil

CHRISTOFAKAKIS

25.08. 1989.

Zachos Terzakis

Danica Dujaković

I etapa

G. B. Pergolesi: Sempre in contrasti, arija Uberta iz opere "Služavka gospodarica"
G. F. Handel: Behold, I tell you a mystery...The trumpet shall sound
, arija iz oratorijuma "Mesija"
W. A. Mozart: In diesen heil'gen Hallen, arija Sarastra iz opere "Čarobna frula"
G. Verdi: Il lacerato spirito, arija Fieska iz opere "Simon Boccanegra"
II etapa
Μ. Χατζιδάκις: Με την πρώτη σταγόνα της βροχής, Ο Μεγάλος Ερωτικός
F. P. Schubert: Gute Nacht, Die Wetterfahne, Gefror'ne Tränen, Erstarrung, Der Leiermann iz ciklusa "Zimsko putovanje"
M. Milojević: Jesenja elegija
One art song written by a Serbian composer
G. Rossini: La Calunnia,
arija Bazilija iz opere "Seviljski berberin"

3

Anna

KARMASIN

30.09. 1987.

Sabine Lahm

Milivoje Veljić

I etapa

G.F. Händel: Messiah, "Rejoice greatly" 
J.S. Bach: Johannes-Passion (BWV 245), "Zerfließe, mein Herze“
W.A. Mozart: Arie der Pamina: "Ach, ich fühl’s“ (Zauberflöte)
C. Gonoud: Arie der Juliette "Je veux vivre", (Roméo et Juliette)
IIetapa

A. Webern: aus 3 Lieder on poems by Hildegard Jone op.25 -Nr. 2, „Des Herzens Purpurvogel fliegt durch Nacht“
R. Schumann, aus Liederkreis Op. 39

Nr 3: Waldesgespräch

Nr 4: Die Stille

Nr 5: Mondnacht

Nr 6: Schöne Fremde
P. Konjovic: Da znaješ, mori mome (If you only knew)
L. Bernstein: Arie der Conigonde, „glitter and be gay” (Candide)

IVb Kategorija, II etapa // Nedelja, 26. Januar // 19.00 – 21.00

19.00 - 20.00

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

     

1

Ozlem

YAZICI

03.01. 1996

Cagdas Ozkan

Milivoje Veljić

A. Dvorak: Měsíčku na nebi hlubokém , arija iz opere "Rusalka"
G. Puccini: Si mi chiamano mimi ,
arija iz opere" Boemi"

 G. Puccini: Tu che di gel sei cinta Arija iz opere" Turandot"
J. Ofenbach: Ella a fui, la tourterelle!
Arija iz opere "Hofmanove priče"

2

Beti

BRATINA

22. 10. 1989

Barbara Nagode

Marko Kanalec

W.A.Mozart: Ach, ich fühl's , iz opere "čarobna frula"
Ch. Gounod: Ah! je veux vivre , iz opere "Roméo et Juliette"
G. Donizetti: Quel guardo il cavaliere...So anch'io la virtu magica , iz opere "Don Pasquale"
G. Verdi: Caro nome , iz opere "Rigoletto"

3

Emmanouil

CHRISTOFAKAKIS

25.08. 1989.

Zachos Terzakis

Danica Dujaković

W. A. Mozart: O wie will ich triumphieren, arija Osmina iz opere "Otmica iz Saraja"
C. Gounod: Le veau d'or, arija Mefista iz opere "Faust"
G. Verdi: Ella giammai m'amo, arija Filipa II iz opere "Don Karlos"
С. В. Рахманинов: Каватина Алеко, iz opere "Aleko"

20.15 - 21.00

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

4

Nataša

JOVOVIĆ

23. 07. 1994.

Ljudmila Gros Popović

Milivoje Veljić

W. A. Mozart: Ah, chi mi dice mai , arija Donna Elvire iz opere "Don Giovanni"
G. Puccini: Si, mi chiamano Mimì , arija Mimi iz opere "La Bohème"
W. A. Mozart: Porgi amor , arija Grofice iz opere "Le nozze di Figaro"
П. И. Чайко́вский: Ах, истомилась я горем, arija Lize iz opere "Пиковая дама"

5

Lana

MALETIĆ

10.06. 1997.

Dunja Vejzović

Milivoje Veljić

J. Massenet: Va! Laisse couler mes larmes, arija Šarlote iz opere "Verter"
W. A. Mozart: Non so più cosa son, cosa faccio, arija Kerubina iz opere "Figarova ženidba"
H. Purcell: Thy hand Belinda...When I am laid in earth,
arija Didone iz opere "Didona i Enej"
W. A. Mozart: Ah scostati!...Smanie implacabili,
iz opere "Tako čine sve"

6

Jana

MOMIROVIĆ

19.10. 1989.

Octavio Arevalo

Dušan Grozdanović

W.A.Mozart: Voi che sapete, arija Kerubina iz opere "Figarova ženidba"
C. Gounod: Faiteslui mes aveux, arija Siebel iz opere "Faust"
G. Rossini: Cruda sorte, amor tirano, arija Izabele iz opere "Italijanka u Alžiru"
J. Bizet: Habanera, L`amour est un oiseau rebelle, arija Karmen, iz istoimene opere