logo

Rezultati - Preatkategorija A DAME - Četvrtak, 23. Januar

Br.

Ime

Prezime

SANJA E. VREKALO

KATARINA S. IVANKOVIĆ

JERICA RUDOLF

Srednja ocena

Plasman

1

Nevena

PAVLOVIĆ

85

80

87

84

II3

2

Nadja

STOJANOVIĆ

83

83

84

83,3

II5

3

Sofija

SVIDERSKI

93

90

92

91,6

I3

4

Elena

TOMANOVIĆ

80

77

76

77,6

III2

5

Milica

TOMAŠEVIĆ

91

90

93

91,3

I5

6

Tara

VLAJNIĆ

80

86

85

83,6

II4

7

Sara

VUKAJLOV

98

98

98

98

I1

8

Varvara

BEREZKOVA

82

80

80

80.6

II6

10

Ema

ČOP

89

92

93

91,3

I6

11

Katarina

EVSEEV

78

78

78

78

III1

12

Monika

KOBAL

83

85

86

84,6

II2

13

Vaskrsija

KOVAČEVIĆ

92

91

91

91,3

I4

14

Ružica

MILETIĆ

96

97

97

96,6

I2

16

Jelena

MITAČEK

86

89

88

87,6

II1

Rezultati - Preatkategorija B GOSPODA - Četvrtak, 23. Januar

Br.

Ime

Prezime

SANJA E. VREKALO

KATARINA S. IVANKOVIĆ

JERICA RUDOLF

Srednja ocena

Plasman

2

Lazar

PAREŽANIN

93

91

90

91,3

I3

4

Andrija

SEKULIĆ

95

93

96

94,6

I2

6

Fabijan

TRBARA

90

88

85

87,6

II2

8

Aleksandar

ŽEGARAC

68

69

68

68,3

POHVALA

11

Matija

ARNAUTOVIĆ

84

82

80

82

II3

12

Mateja

BOKAN

74

68

70

70,6

III1

13

Hrvoje

ČUIĆ

98 LJ.Ž.

100

99

99

I1

14

Ivan

GOLUBOVIĆ

89

89

90

89,3

II1

16

Ognjen

INĐIĆ

90

91

90

90,3

I4

18

Vuk

MIJATIĆ

70

70

70

70

III2

Rezultati - Preatkategorija B DAME - Četvrtak, 23. Januar

Br.

Ime

Prezime

SANJA E. VREKALO

KATARINA S. IVANKOVIĆ

JERICA RUDOLF

Srednja ocena

Plasman

1

Andjela

NEDELJKOVIĆ

86

86

80

84

II4

3

Lana

PRIBIŠEVIĆ

85

88

84

85,6

II2

5

Sara

STEVIĆ

83

85

84

84

II5

7

Lenka

VUJANIĆ

88

87

86

87

II1

9

Vasilija

ZORIĆ

67

68

67

67,3

POHVALA

10

Sofija

ANDRIJEVIĆ

84

85

86

85

II3

14

Blanka

HAJNAL

68

67

66

67

POHVALA

16

Elizabeta

JAGICA

/

/

/

/

/

18

Darinka

MILENKOVIĆ

78

75

74

75,6

III

Rezultati - II A GOSPODA - Četvrtak, 23. Januar

Br.

Ime

Prezime

SANJA E. VREKALO

KATARINA S. IVANKOVIĆ

JERICA RUDOLF

Srednja ocena

Plasman

1

Bojan

CVETKOVIĆ

84

85

85

84,6

II

2

Petar

ĐURĐEVIĆ

90

90

92

90,6

I3

3

Nejc

FERJANČIČ

73

72

74

73

III2

4

Andrej

GLAVAN

/

/

/

//

/

5

Mihailo

KIURSKI

80

79

78

79

III1

6

Marko

KOSTIĆ

98

99

99

98,3

I2

7

Konstantin

KOSTIĆ

100

100

100

100

I1

Rezultati - I kategorija DAME - Petak, 24. Januar

Br.

Ime

Prezime

SANJA E. VREKALO

KATARINA S. IVANKOVIĆ

JERICA RUDOLF

Srednja ocena

Plasman

1

Tatjana

OBRADOVIĆ

85

83

84

84

II8

2

Milica

RAKIĆ

88

84

86

86

II6

4

Hristina

STANKOVIĆ

90

92

94

92

I4

5

Snežana

TANASKOVIĆ

89

86

85

86,6

II4

6

Tamara

TOPALOVIĆ

83

79

78

80

II9

7

Marija

ALEKSIĆ

67

69

68

68

POHVALA

8

Petra

BRKIĆ

73

75

75

74,3

III3

9

Petra

CIK

97

96

96

96,3

I3

11

Katarina

JABLANOVIĆ

97

97

95

96,3

I2

12

Nina

JAKOVLJEVIĆ

75

81

71

75,6

III1

14

Leonarda

KAVEDŽIC

89

85

86

86,6

II3

15

Sara

KRŽALIĆ

74

78

74

75,3

III2

16

Ivana

KUKAVICA

LJ.Ž. 90

91

89

90

I5

17

Milica

LOLIĆ

95

99

98

97,3

I1

18

Lara

MALENIĆ

87

89

88

88

II1

19

Teodora

MARIĆ

87

84

89

86,6

II5

21

Kristina

MILOSAVLJEVIĆ

84

85

85

84,6

II7

22

Ilina

MITREVSKA

88

86

88

87,3

II2

Rezultati - II A kategorija DAME - Petak, 24. Januar

Br.

Ime

Prezime

SANJA E. VREKALO

KATARINA S. IVANKOVIĆ

JERICA RUDOLF

Srednja ocena

Plasman

1

Jovana

STEFANOVIĆ

79

82

79

80

II3

2

Teodora

ATELJEVIĆ

96

95

97

96

I1

3

Maja

BELIĆ

81

83

80

81,3

II2

4

Sofija

ĆIROVIĆ

72

77

77

75,3

III

5

Jelena

JEVTIĆ

81

88

88

85,6

II1

6

Ana

JOJIĆ

92

93

93

92,6

I2

Rezultati - III kategorija DAME - Subota, 25. Januar

Br.

Ime

Prezime

Maria Temeši

Berislav Jerković

Dragana Radaković

Pia Brodnik

Željka Milanović

DA-NE

1

Stefani

PIJETLOVIĆ

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

2

Natalija

RADOSAVLJEVIĆ

NE/NO

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

4

Paula

TUMIR

NE/NO

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

5

Lana

ŽIVČIĆ

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

7

Romina

KIRILENKO

-

-

-

-

-

-

8

Olivera

KRIVOKUĆA

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

9

Tena

LONČAREVIĆ

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

10

Ana

MARIĆ

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

Rezultati - III kategorija GOSPODA - Subota, 25. Januar

Br.

Ime

Prezime

Maria Temeši

Berislav Jerković

Dragana Radaković

Pia Brodnik

Željka Milanović

DA-NE

3

Marko

RISTIĆ

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

6

Mateo

ĐIKIĆ

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

11

Gregor

MERMOLJA

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

Rezultati - IVb kategorija DAME - Subota, 25. Januar

Br.

Ime

Prezime

Maria Temeši

Berislav Jerković

Dragana Radaković

Pia Brodnik

Željka Milanović

DA-NE

1

Nadia

TERNIFI

-

-

-

-

-

-

2

Ozlem

YAZICI

NE/NO

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

3

Beti

BRATINA

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

5

Nataša

JOVOVIĆ

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

6

Lana

MALETIĆ

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

7

Jana

MOMIROVIĆ

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

DA/YES

Rezultati - II B kategorija DAME - Nedelja, 26. Januar

Br.

Ime

Prezime

Maria Temeši

 

Berislav Jerković

 

Dragana         

Radaković

Pia Brodnik

 

Željka Milanović

Srednja ocena

Plasman

1

Irina

SUBAŠIĆ

98

96

95

98

96

96,6

I1

2

Ana

ŠTULA

/

/

/

/

/

/

/

3

Sofija

ZAVRATNIK

KAIN

88

88

87

LJ.Ž.88

89

88

II1

5

Iva

HERMAN

/

/

/

/

/

/

/

6

Anđela

JOVANVIĆ

81

78

78

82

81

80

II2

7

Danijela

KONDIĆ

92

92

92

92

92

92

I2

Rezultati - III kategorija DAME - Nedelja, 26. Januar

Br.

Ime

Prezime

Maria Temeši

Berislav Jerković

Dragana Radaković

Pia Brodnik

Željka Milanović

Srednja ocena

Plasman

1

Stefani

PIJETLOVIĆ

98

95

94

96

96

95,8

I1

2

Natalija

RADOSAVLJEVIĆ

79

88

89

89

86

86,2

II

4

Paula

TUMIR

60

75

75

80

71

72,2

III2

5

Lana

ŽIVČIĆ

60

76

76

75

74

72,2

III1

7

Romina

KIRILENKO

/

/

/

/

/

/

/

8

Olivera

KRIVOKUĆA

91

92

92

93

93

92,2

I3

9

Tena

LONČAREVIĆ

95

96

95

94

95

95

I2

10

Ana

MARIĆ

87

89

90

92

92

90

I4

Rezultati - III kategorija GOSPODA - Nedelja, 26. Januar

Br.

Ime

Prezime

Maria Temeši

 

Berislav Jerković

 

Dragana

Radaković

Pia Brodnik

 

Željka

Milanović

Srednja ocena

Plasman

3

Marko

RISTIĆ

82

86

85

85

87

85

II2

6

Mateo

ĐIKIĆ

89

90

90

90

88

89,4

II1

11

Gregor

MERMOLJA

95

91

92

95

90

92,6

I

Rezultati - IVb kategorija DAME - Nedelja, 26. Januar

Br.

Ime

Prezime

Maria Temeši

Berislav Jerković

Dragana Radaković

Pia Brodnik

Željka Milanović

Srednja ocena

Plasman

1

Nadia

TERNIFI

/

/

/

/

/

/

/

2

Ozlem

YAZICI

60

70

70

60

70

66

POHVALA

3

Beti

BRATINA

97

98

99

99

99

98,4

I1

5

Nataša

JOVOVIĆ

89

90

90

92

90

90,2

I3

6

Lana

MALETIĆ

96

93

91

94

91

93

I2

7

Jana

MOMIROVIĆ

87

88

87

90

91

88,6

II

Rezultati - Va KATEGORIJA - Nedelja, 26. Januar

Br.

Ime

Prezime

Maria Temeši

 

Berislav Jerković

 

Dragana

Radaković

Pia Brodnik

 

Željka

Milanović

Srednja ocena

Plasman

1

Paula

Antonio

Luka

TUMIR

CEKOVIĆ

PETRIČIĆ

85

94

95

89

96

91,8

I