logo

Pretkategorija B // Četvrtak, 23. Januar // 13.00 – 16.45

13.00 - 14.00

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

1

Andjela

NEDELJKOVIĆ

15.9. 2003.

Lejla Stojanović

Marko Milojević

G.B. Pergolesi : Nina

Чајковски : Страшнaя минута

 E. Grieg: Erstes Begegnen

2

Lazar

PAREŽANIN

09.04. 2001.

Ivana Dimitrijević Aranđelović

Jelena Šiljeg

G.F.Händel: Tu sei il cor di questo core
R.Leoncavallo: Mattinata
Н. Римский-Корсаков: О, если б ты могла

3

Lana

PRIBIŠEVIĆ

21.08. 2002.

Valentina Taškova

Katarina Jovanović

L. Vinci: Vedovella afflitta e sola, arija iz opere "L'ammalato immaginario"
С. Рахманинов: О нет, молю, не уходи!
M. Prebanda: Romanca

4

Andrija

SEKULIĆ

28.08. 2001.

Valentina Taškova

Katarina Jovanović

A. Caldara: Come raggio di sol
F. Schubert: Der Atlas, D. 957 Br.8
П. И. Чайковский: Серенада Дон Жуана

5

Sara

STEVIĆ

29.5. 2002.

Sanja Pljakić

Katarina Jovanović

Римский-Корсаков: Не ветер, вея с высоты
F.Cavalli: Dolce amor bendato Dio
J.Brahms: Wie Melodien zieht es mir

6

Fabijan

TRBARA

15.10.  2002.

Vesna Coufal Jaić

Petar Marković,

A. Caldara: Selve amiche
Francesco Paolo Tosti: L'ultima canzone
Robert Schumann: In der Fremde

           

 

14.15 - 15.25

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

7

Lenka

VUJANIĆ

19.11. 2003.

Dragana Vuković

Vladimir Ratković

A. Hasse: Ritornerai fra poco
J.B.Weckerlin: Serenade de Ruy Blas
S.Marchesi: La Folletta

8

Aleksandar

ŽEGARAC

13.10. 2003

Ana Aleksić Šajrer

Marta Ronto

Anonimo: O Leggiadri occhi belli
R.Schumann : Im wunderschönen Monat Mai,
ciklus "Dichterliebe"
S.Binički : Da su meni oči tvoje

9

Vasilija

ZORIĆ

16.07. 2004.

Ana Aleksić Šajrer

Tina Nikolovski

F. Gasparini: Caro laccio, dolce nodo
R. Schumann: Ich will meine Seele tauchen
А. Даргомыжский: Юноша и дева

10

Sofija

ANDRIJEVIĆ

19.02. 2003

Ljiljana Antonijević

Tamara Rakić

A. Scarlatti: Se Florindo e fedele
P.I.Čajkovski: To bilo ranneyu vesnoi
P. Konjović: Tri put ti čukna

11

Matija

ARNAUTOVIĆ

02.01. 2001.

Mirjana Pantelić

Milica Zidarić

G. Sarti: Lungi dal caro bene
F. Chopin: Narzeczony
K. Babić: U mom kraju

12

Mateja

BOKAN

07.02. 2003.

Tanja Andrijić

Dobrila Miljković

F. Durante: Danza, danza, faciulla gentile

F. Schubert: Danksagung an den Bach

С. Бинички: Да су мени очи твоје

13

Hrvoje

ČUIĆ

09.07. 2001

Sanja Erceg Vrekalo

prof. Jovana Vasić

G. Legrenzi: Che fiero costume
V. Bellini: Fenesta che lucive
J. Hatze: Serenada

15.45 - 16.45

 

IME

PREZIME

DATUM ROĐENJA

KLASA

KOREPETITOR

PROGRAM

14

Ivan

GOLUBOVIĆ

22.08. 2000.

Dragana Mitić

Pavle Šokac

A.Scarlatti: Gia Sole dal Gange
П.И.Чайковский: Средь шумного бала
М.Пребанда: Пала је роса

15

Blanka

HAJNAL

05.07. 2004

Ana Aleksić Šajrer

Tina Nikolovski

G. Paisiello: Nel cor più non mi sento
K. Zoltàn: Szőlőhegyen keresztül
J. Marinković: Ala je lep ovaj svet

16

Ognjen

INĐIĆ

21.08. 2001

Biserka Veličković

Janko Vasiljević

F.Durante: Danza, danza, fanciulla gentile
E.Grieg: Ich liebe dich,Op.5 Br.3
М. Глинка: Не говори што сердцу болно

17

Elizabeta

JAGICA

14.5. 2003.

Ivana Josić

Ana Milatović

A. Scarlatti: Se tu della mia morte
F. Schubert: Standchen
M. Pebanda: Kiša

18

Vuk

MIJATIĆ

01.07. 2002.

Ana Aleksić Šajrer

Marta Ronto

G. F. Handel: Tutta raccolta ancor
H. Curschmann: Der Schiffer fahrt zu Land
K.Babić: Zašto pijem

19

Darinka

MILENKOVIĆ

12.8. 2002

Tanja Andrić

Dobrila Miljković

G. Paisielo: Chi Vuol la Zingarella, iz opere "I zingari in fiera"
R. Schumann: In wunderschöne Monat Mai
П.П. Булахов: Тук, тук, тук...как сердце бьётся